angel_em0
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bütün EmoJuLarı Bu Sitede Görmek İstiorz..!!=)=)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler.

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Empty
MesajKonu: Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler.   Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. EmptyPerş. Ağus. 28, 2008 2:51 pm

GeRide kaLaNLarı çöP die aTmışım; köpeq oLaN buyuRsuN kaRışTırsıN..Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Bq

Düşkünsém, Kötüysém, Déliysém Kimé Né ßundanBakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Aj

NickiNi biLé Görmék isTémioruM..oTurum aÇmasaN ii édérsiN,MaiLim saNa ağır Mı géLdi éNgélLLédim séNi aFédérsiN... Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. N

NeFrEtE sEwGiDeN dAa ChOq GüwEnİrİm...çÜnKü nEfReTiN SaHtEsİ olmas..!] Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ay

Bosvr SiLMeYi smDi GöZYasLaRımı.GüCüN YeTeRsE KaHkAhAyA Bog bENi. BıRak YaNakLaRıMI,DuDaklarımı,GüCün Var iSe YüReGimDen Öp BeniBakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Aj

GiDene DuR DiceK DeiLM..SeveN Ztn ßıraKmaZBakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ay

ие $еκіl ісіи ωегеиlе иеde ωегеи ісіи $еκіldeи $еκіle qігеиle і$ім оlмαz..!Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ay

seNi aDam eDerdim ama çoktaN köpeğim oLmuşsun, ne gereği var!Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Aj

fasLa özénMé aLTında kaLıRsınBakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ab

$k ciddi 1akıL hastaLığıdır..o yüzden ßen piskopatımm=))Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ab

Yûréqîmdékî yØL †énhâ ! qô†ûn yérsé qéçérsîn . ! Adâm ØLânîdâ qôrdûk âncâ LâfLâ s!qérsîn..:Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ay

Bir Gun Beni Animsarsan Eger, Once Bir Gulumse Gulucukle An Adimi, Beni
Seven Bir Cocuktu De, Ve Sonra Seni Ne Cok Sevdigimi Ogrenememis
Olmanin Acisiyla Esef Et!Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ay

нαηι єη gυzєℓ αѕкℓαя ιмкαηѕız gєℓιя уα ιηѕαηα, ιмкαηѕız σℓ∂υgυη ι¢ιη αѕıgıм ѕαηα!Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ay

καсιгdιqιи негsеч ісіи ріsмαиlικ duчαгѕи,ріsмαиlικ duчduquи ніс віг ѕеч ісіи ѕαиα αсιмαм...

υиυτѕυи вєиі dіγє навєЯ göиdєЯміŞsіи...віЯ Đüşüи вакаІıм натıЯІаимаγа dєĝєЯміѕіи

ѕєи аиса оиа вυиа Іаf γєті$тіЯ ‚ імај вОzυк віЯаѕ dєĝі$тіЯ ‚ нєЯ каdıиı аииєи мі ѕаиdıи Окυγυр каfаиı ваγа ві gєІі$тіЯ... Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Bo

düηüη нαтαѕιηι вαηα ѕσямαуιη dσğяυ уαηℓιş dιує αкℓιηιzι уσямαуιη çαℓιşιη Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ay

ѕαηℓαяıη нαуαℓℓєяı вєηıм ѕαнıρ σℓ∂υкℓαяıмα уєтмıуσя...вєηıм нαуαℓıмı кıмѕє тαнмıη вıℓє є∂ємıуσя.... Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ay

Sevdamı €n Çok Anlatmak İstediğim Suskunluğumsun Artık...Sustum..Oysa Anlatacak Ne Çok Şey Wardı..!

İnanmıyorum İnsanların Süslü Laflarına...Beni Sevdikleri Zaten Yalan..!! Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Bp

ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!! Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ay

aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ay

Hani a$K Seni Yormu$tu...YoLun Sonuna Koymuu$tu..? Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. N

SiLDiKLERiM vardir bir de, !!!onlar YANLI$LARIM ve Pi$MANLIKLARIMdir
Adlari anilmaz, hatirlari sorulmaz Sadece ""BEDDUALARIMDIR.. Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ay

нιçвιşєу ∂ιуєη вι ¢üмℓєηιη σятαѕıηα тєякє∂ιℓмιş вι кєℓιмєуιм...özηєѕιz,zαмαηѕız,zαяƒѕız,мєктυρѕυ z,α∂я єѕѕιz.... Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Al

нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı.. єкѕιкѕιz.. α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι.. Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ay

Ay deiL mewsim deiL '1 Ömür' Geçti Sensiz.. Keşke böyLe sewmeseydim, ağLıorum çaresiz..! Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ay

Kaç Taßut GömüLecek YeraLtına , ße ? Kaç Kişi Gidecek HaberSiz UzakLara
? ~ KaÇ YaLan YıKacak GüvenLeri , ~ KaÇ Satır YazıLacak Haßer Kitaßına
, ~ ße ? KaÇ DuA EdecekSin ALLAHA Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ay

DµRµCam ßµRda ~ GiDi$ini SeyRedîCem ~kIpIrtIsIz ~ SâKin Qîßi GôRünCem ~
KavGasIz ØLaCaK ~ ƒIrtInAsIz ØLaCaK ~ Sa¢ma Sapan ØLaCaK ~ ØrGanLârIm ~
ß!Rß!R!ne VµRacak ~ ÂRkanDan SêSsiz ßakICam ~ ßen Ÿine Sana ÄğLIcÄM..! Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ay

ßêñî Kã§mã ßøğmã ¥ø®mã KîtLêmê §ıKıñTı ¥ã®ãTmã ..! ¢øK §ø®µ §ø®mã
Hã¥ãTıÕñêm ®zêdêñ ßî§ê¥ ¥øK§ã ®ãhãT$ız Êtmê ...! §µ§kµñkêñ ¢øk
GûzêL§îñ ßµñµ ßøzmâ ...! Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ay

£ski Foto ' Lar qißysin taTLı Ama eSkiiiiiiSiinnn....! Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ay

K!m SéWD| $eNi ßénİm KaDr İsTeméM SeLamıNı Artıq YaLnızım aLdm Y0luMu AnLadın mı|¿? Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ay

Káç öLüm wáЯ$á qözéé áLdm háyáTımıı çöPé áTtm Tüm RüyáLaЯ Káßu$ Y!né KoЯkuy0ruMmM..! Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ay

"кυ¢υк ѕєуℓєяє gєяєgιη∂єη ¢σк σηєм νєяєηℓєя
єℓιη∂єη вυуυк ιѕ gєℓмєуєηℓєя∂ιя". Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler. Ay
http://em0juq.yetkinforum.com

Bakmadan Geçmeyin Süper Nickler.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emo NickLeR [3]
» Emo NickLeR
» *Nickler*....